СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ, КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
19400, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. 1-го Травня, 165
Керівник
Максименко Микола Васильович
Код ЄДРПОУ25974238
Дата реєстрації12.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ, КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ, КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25974238.

Керівником підприємства «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ, КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ» є Максименко Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ, КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ» — Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. 1-го Травня, 165.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ, КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах