СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. ГЕРОЇВ ХОЛОДНОЯРЦІВ, б. 82А
Керівник
Покотиленко Валентина Михайлівна
Код ЄДРПОУ25974252
Дата реєстрації18.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА » присвоєно код 25974252.

Керівником підприємства «СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА » є Покотиленко Валентина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА » — Черкаська обл., м. Сміла, вул. ГЕРОЇВ ХОЛОДНОЯРЦІВ, б. 82А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА»
Поділіться інформацією в соцмережах