СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
18000, м. Черкаси, вул. Лазарєва, 6, оф. 211
Керівник
Бублієнко Ростислав Борисович
Код ЄДРПОУ25974358
Дата реєстрації07.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» присвоєно код 25974358.

Керівником підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» є Бублієнко Ростислав Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» — м. Черкаси, вул. Лазарєва, 6, оф. 211.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах