БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ"

Контакти

Юридична адреса
18001, м. Черкаси, вул. Свято-Троїцька, 68
Телефони
Керівник
Горбенко Валерій Дмитрович
Код ЄДРПОУ25974401
Дата реєстрації27.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ"» присвоєно код 25974401.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ"» є Горбенко Валерій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ"» — м. Черкаси, вул. Свято-Троїцька, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах