ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК

Контакти

Юридична адреса
20000, Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Комарова, 2
Керівник
Марчук Інна Володимирівна
Код ЄДРПОУ25974476
Дата реєстрації28.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК» присвоєно код 25974476.

Керівником підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК» є Марчук Інна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК» — Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Комарова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК»
Поділіться інформацією в соцмережах