ТАЛЬНІВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20401, Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Замкова, 93
Телефони
Керівник
Тресницька Валентина Никифорівна
Код ЄДРПОУ25974855
Дата реєстрації29.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТАЛЬНІВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАЛЬНІВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25974855.

Керівником підприємства «ТАЛЬНІВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Тресницька Валентина Никифорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАЛЬНІВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Замкова, 93.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАЛЬНІВСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах