ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №3

Контакти

Юридична адреса
18028, м. Черкаси, вул. Рози Люксембург, 210
Керівник
Петушинський Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ25974878
Дата реєстрації18.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №3» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №3» присвоєно код 25974878.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №3» є Петушинський Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №3» — м. Черкаси, вул. Рози Люксембург, 210.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №3»
Поділіться інформацією в соцмережах