ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА СПІВСЛУЖБОВЦІВ 41 ГВАРДІЙСЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ, ГО

Контакти

Юридична адреса
18026, м. Черкаси, вул. Надпільна, 228, к. 12
Телефони
Керівник
Шаповал Сергій Миколайович
Код ЄДРПОУ25974944
Дата реєстрації30.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА СПІВСЛУЖБОВЦІВ 41 ГВАРДІЙСЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА СПІВСЛУЖБОВЦІВ 41 ГВАРДІЙСЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ, ГО» присвоєно код 25974944.

Керівником підприємства «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА СПІВСЛУЖБОВЦІВ 41 ГВАРДІЙСЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ, ГО» є Шаповал Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА СПІВСЛУЖБОВЦІВ 41 ГВАРДІЙСЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ, ГО» — м. Черкаси, вул. Надпільна, 228, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА СПІВСЛУЖБОВЦІВ 41 ГВАРДІЙСЬКОЇ ТАНКОВОЇ ДИВІЗІЇ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах