ДІТИ МАЙБУТНЬОГО, СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Сєдова, 24
Телефони
Керівник
Кривошея Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ25975062
Дата реєстрації09.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІТИ МАЙБУТНЬОГО, СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІТИ МАЙБУТНЬОГО, СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25975062.

Керівником підприємства «ДІТИ МАЙБУТНЬОГО, СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Кривошея Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІТИ МАЙБУТНЬОГО, СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Черкаська обл., м. Сміла, вул. Сєдова, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІТИ МАЙБУТНЬОГО, СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах