ДІТИ ЧОРНОБИЛЯ, ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 3
Керівник
Олексенко Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ25975085
Дата реєстрації15.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІТИ ЧОРНОБИЛЯ, ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІТИ ЧОРНОБИЛЯ, ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25975085.

Керівником підприємства «ДІТИ ЧОРНОБИЛЯ, ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Олексенко Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІТИ ЧОРНОБИЛЯ, ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІТИ ЧОРНОБИЛЯ, ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах