УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
71502, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Набережна, 24
E-mail
Керівник, директор
Косинська Ілона Анатоліївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ26249961
Дата реєстрації23.07.2002
Дата оновлення16.02.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 26249961.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Косинська Ілона Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Набережна, 24.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах