ГО ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКО СПІЛКИ ”ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ЖІНОК УКРАЇНИ”

Контакти

Юридична адреса
79013, м. Львів, вул. Грабовського, 11
Телефони
Керівник, директор
Щерба Любов Михайлівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ26268941
Дата реєстрації08.10.2002
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ГО ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКО СПІЛКИ ”ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ЖІНОК УКРАЇНИ”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГО ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКО СПІЛКИ ”ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ЖІНОК УКРАЇНИ”» присвоєно код 26268941.

Керівником підприємства «ГО ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКО СПІЛКИ ”ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ЖІНОК УКРАЇНИ”» є Щерба Любов Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГО ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКО СПІЛКИ ”ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ЖІНОК УКРАЇНИ”» — м. Львів, вул. Грабовського, 11.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ГО ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКО СПІЛКИ ”ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ЖІНОК УКРАЇНИ”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах