БЕРЕГ НАДІЇ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО

Контакти

Юридична адреса
65072, м. Одеса, вул. Краснова, 14, к. 101
Телефони
Керівник
Карпішина Надія Віталіївна
Код ЄДРПОУ26470660
Дата реєстрації29.10.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЕРЕГ НАДІЇ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЕГ НАДІЇ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» присвоєно код 26470660.

Керівником підприємства «БЕРЕГ НАДІЇ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» є Карпішина Надія Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЕГ НАДІЇ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» — м. Одеса, вул. Краснова, 14, к. 101.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРЕГ НАДІЇ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО»
Поділіться інформацією в соцмережах