ДІМ-98, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
63631, Харківська обл., Шевченківський р-н, с. Старовірівка, вул. 40 років Перемоги, 98
Керівник
Гриценко Юрій Андрійович
Код ЄДРПОУ26524516
Дата реєстрації14.04.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІМ-98, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІМ-98, ОСББ» присвоєно код 26524516.

Керівником підприємства «ДІМ-98, ОСББ» є Гриценко Юрій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІМ-98, ОСББ» — Харківська обл., Шевченківський р-н, с. Старовірівка, вул. 40 років Перемоги, 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІМ-98, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах