МАЙСТЕРОК, РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Юридична назваНАЗАРОВЕЦЬ І. А., ФО-П
Адреса
79052, м. Львів, вул. Широка, 86а
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — МАЙСТЕРОК, РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ Наші майстри здійснюють:
- ремонт імпортних пральних машин;
- ремонт пральних машин закордонного та вітчизняного виробництва;
- ремонт посудомийних машин;
- ремонт сушильних машин;
- ремонт холодильників та морозильних камер;
- ремонт мікрохвильових печей;
- ремонт порохотягів;
- ремонт електричних і індукційних плит;
- ремонт електричних і індукційних поверхонь;
- ремонт газових плит і поверхонь;
- ремонт витяжок;
- ремонт блендерів, міксерів, соковижималок та ін. дрібної техніки;
- встановлення та підключення побутової техніки;
- ремонт інших видів побутової техніки будь-якої складності;
- встановлення та підключення побутової техніки;
- продаж запчастин і комплектуючих для побутової техніки.

Інформація про компанію

З нами надійно, економно, зручно!

Сервісний центр по ремонту побутової техніки ”МайстерОК” у Львові пропонує якісні послуги з ремонту будь-якої побутової техніки.

Ми не радимо ремонтувати побутову техніку самостійно. Ремонт побутової техніки можна довірити тільки професіоналам.

Довірте свої побутові прилади і свої проблеми в надійні руки, і ваша, відремонтована техніка (швидко, а найголовніше - якісно) прослужить вам довгі роки, буде працювати як нова.

Будь-які послуги з ремонту побутової техніки у Львові і області здійснюються на найвищому рівні - ми гарантуємо якість результату, швидкість і надійність. Наші майстри з ремонту побутової техніки, щороку підвищують свою кваліфікацію, а їхні професійні навички ми ретельно перевіряємо ще при прийомі на роботу, щоб здійснювати ремонт техніки будь-якої складності та будь-яких торгових марок. Наші майстри виконують будь-які послуги, чи потрібно вам виконати ремонт побутової техніки або підключення, чи зробити дрібний ремонт, який не стосується заміни запчастин, або ж провести складний ремонт холодильника, або пральної машини - ми виконуємо будь-яке завдання.

”МайстерОК” виконує ремонт техніки на дому, завдяки чому клієнт економить час на доставці виробу в майстерню. Важливо відзначити, що наша компанія працює з будь-якими видами техніки: як з окремими одиницями, так і з вбудованими приладами, незалежно від розмірів і марки виробника.

Наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини для ремонту побутової техніки, які рекомендують виробники, адже гарантійні запчастини ідеально підходять, і продовжують термін служби вашого пристрою. Зазначимо, що важливим моментом є непрофесійне втручання (у тому числі використання неоригінальних запчастин), яке може привести до небажаних наслідків. А, враховуючи те, що сучасні технологічні тенденції активно розвиваються і не стоять на місці, тільки майстер, який має досвід і відповідну кваліфікацію проведе якісний ремонт побутової техніки на дому.

Довірте ремонт побутової техніки нашим професіоналам. Гарантована якість результату, швидкість і надійність.

Основним напрямком нашого сервісу є ремонт пральних машин.

Якщо вам потрібний недорогий і професійний ремонт побутової техніки у Львові і Львівській області - ласкаво просимо до ”МайстерОК”.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Bocsh
Indesit
Samsyng

Ключові слова

ремонт левандівка, ремонт городоцька, ремонт центр, ремонт рясне, ремонт шевченка, майстер ок, майстерок, ремонт мазепи, ремонт чорновола, ремонт пасічна, ремонт зелена, ремонт личаківська, ремонт сихів, ремонт наукова, ремонт пральних машин, ремонт сушильних машин, пральні машин lg ремонт, пральні машин ardo ремонт, пральні машин бош ремонт, пральні машин самсунг ремонт, ремонт побутової техніки, ремонт холодильників, ремонт техніки швидко, техніка бош ремонт, сервісний центр ремонту техніки, установка пральної машинки

Про компанію

Код ЄДРПОУ2919103017
Керівник
Назаровець Ігор Анатолійович — директор
Рік заснування
2010
Дата реєстрації03.02.2012
Дата оновлення01.04.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 13:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Юридична назваНАЗАРОВЕЦЬ І. А., ФО-П
Адреса
79052, м. Львів, вул. Широка, 86а
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЙСТЕРОК, РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ»
запчастини для побутової техніки  запчастини для пральних машин  несправності пральних машин  побутова техніка ремонт у львові  пральні машини bosch  пральні машини ремонт  ремонт імпортних пральних машин  ремонт витяжок  ремонт газових плит  ремонт електроплит  ремонт електрочайників  ремонт кондиціонерів львів  ремонт мікрохвильових печей  ремонт мікрохвильовок  ремонт пилососів  ремонт побутових холодильників  ремонт побутової техніки у львові  ремонт посудомийних машин  ремонт пральних машин  ремонт пральних машин ardo  ремонт пральних машин indesit  ремонт пральних машин zanussi  ремонт пральних машин бош  ремонт пральних машин львів  ремонт прасок  ремонт холодильників  ремонт холодильників lg  ремонт холодильників whirlpool  ремонт холодильників вдома  ремонт швейних машин  установка пральної машини  
Поділіться інформацією в соцмережах