БЄЛОВ, ФОП

Адреса
м. Суми, вул. Лінійна, 24, оф. 10
Телефоны

Продукція, послуги

Пропонуємо будівельні матеріали, починаючи з проекту будівлі. Як часто нам доводиться вибирати? Їжу, одяг, побутову техніку, автомобіль і багато іншого. Будівельні матеріали не виключення, оскільки сучасні технології в області будівництва розвиваються так, що не завжди встигаєш стежити за новинками, ми постараємося Вам допомогти в різноманітті сучасних будівельних матеріалів. Вибрати якісний будівельний матеріал - це, мабуть, одна з найважливіших завдань для забудовника. Без технічних характеристик будівельних матеріалів неможливо розробити проект і скласти іншу документацію. Останнім часом в нашій країні громадяни виявляють дуже високі вимоги до будівництва своїх будинків і котеджів, а також до ремонту в квартирі, і будівельні матеріали не виняток. Ми сподіваємося, що з нашою допомогою і вашою розсудливістю результат буде позитивний.Бітумна черепиця - сучасна, термостійка, ефектна м’яка покрівля.М’яка покрівля з бітумної черепиці стає все більш затребуваною по всьому світу - і в жарких континентах, і в країнах з суворим, холодним кліматом. Така популярність бітумної черепиці абсолютно заслужена. Поряд з прекрасними естетичними властивостями, бітумна черепиця має ряд переваг. Так, бітумна черепиця більш стійка до накопичення вологи, поривів вітру, що дозволяє виробникові давати більш тривалі гарантійні терміни на цей продукт, зберігає стабільність розмірів, має поліпшені протипожежні характеристики, має бездоганний естетичний вигляд. М’яка покрівля, з бітумної черепиці складається з декількох шарів: бітуму, основи зі скловолокна і кам’яної крихти зверху. Ця крихта і забезпечує надійний захист бітумної черепиці від нагрівання, холоду або дії опадів. М’яка покрівля зберігає свій первинний вигляд і властивості десятки років і відповідає всім встановленим нормам пожежної та санітарної безпеки. Різноманітність форм і забарвлень бітумної черепиці дозволяє створити покрівлю, ідеально відповідну дизайну і стилю всього будинку.Металочерепиця Металочерепиця один з найбільш довговічних і надійних матеріалів для покрівлі, він ідеально підходить для експлуатації в суворих кліматичних умовах. Сталевий лист металочерепиці захищений багатошаровим полімерним покриттям різної кольорової гами. Профіль матеріалу повторює форму ідеально покладеної натуральної черепиці.Сайдинг - довговічна і естетична облицювання будинкуСайдинг - популярна і добротна альтернатива облицювального каменю або дерева. Будинок, облицьованим сайдингом завжди виглядає стильно, затишно, по-європейськи. Сайдинг випускається з великим спектром кольорів і фактур, що дає можливість зробити екстер’єр майже ексклюзивним. У нас Ви можете замовити бітумну черепицю і сайдинг будь-якої вибраної забарвлення. Наші фахівці завжди можуть порадити Вам оптимальний варіант сайдинга і м’якої покрівлі з точки зору дизайну Вашого будинку. Телефонуйте нам, у нас завжди знайдеться, що Вам запропонувати - тільки високоякісна м’яка покрівля і сайдинг для обробки будинку!

Рекламна інформація

Гарний сервіс та якісний товар світових брендів

Маркетингова інформація

Торгові марки
Vitals (Латвия)
Кентавр (Россия)
CertainTeed (USA)

Ключові слова

металочерепиця, профнастил, торби лад інвест, покрив, торби, будівництво, будматеріали, цегла, сайдинг, розетки, електроди, зварювання, Літос, Фагот, Керамейя, покрівля, дах, шифер, руберойд, утеплювач

Про компанію

Код ЄДРПОУ3000106959
Дата реєстрації22.01.2013
Дата оновлення04.01.2016
Керівник
Бєлов Андрій Вікторович — Директор
Рік заснування
2005
Кількість співробітників10 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.
Адреса
м. Суми, вул. Лінійна, 24, оф. 10
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЄЛОВ, ФОП»
Поділіться інформацією в соцмережах