БЕТА-Х, ПП

Контакти

Юридична адреса
м. Чернігів, вул. Леніна, 68, к. 1518
Телефони
Керівник
Грабовський В’ячеслав Андрійович
Код ЄДРПОУ30042474
Дата реєстрації16.09.1998
Дата оновлення14.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЕТА-Х, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕТА-Х, ПП» присвоєно код 30042474.

Керівником підприємства «БЕТА-Х, ПП» є Грабовський В’ячеслав Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕТА-Х, ПП» — м. Чернігів, вул. Леніна, 68, к. 1518.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕТА-Х, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах