ПРИВАТНА НАСІННЄВА АГРОФІРМА ”КОМАРІВ”

Контакти

Юридична адреса
82440, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Комарів
Керівник
Чижмар Петро Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30061680
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНА НАСІННЄВА АГРОФІРМА ”КОМАРІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНА НАСІННЄВА АГРОФІРМА ”КОМАРІВ”» присвоєно код 30061680.

Керівником підприємства «ПРИВАТНА НАСІННЄВА АГРОФІРМА ”КОМАРІВ”» є Чижмар Петро Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНА НАСІННЄВА АГРОФІРМА ”КОМАРІВ”» — Львівська обл., Стрийський р-н, с. Комарів.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНА НАСІННЄВА АГРОФІРМА ”КОМАРІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах