ХЛІБ УКРАЇНИ, ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ

Контакти

Юридична адреса
83055, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 155
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ковтонюк Володимир Миколайович
Бухгалтер
Лебеденко Татьяна Васильевна
Кількість співробітників10 чел.
Код ЄДРПОУ30099096
Дата реєстрації29.07.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЛІБ УКРАЇНИ, ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЛІБ УКРАЇНИ, ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ» присвоєно код 30099096.

Керівником підприємства «ХЛІБ УКРАЇНИ, ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ» є Ковтонюк Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЛІБ УКРАЇНИ, ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ» — м. Донецьк, вул. Челюскінців, 155.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЛІБ УКРАЇНИ, ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах