Каталог підприємств України

АФРОДІТА, НМЦ

АФРОДИТА, НАУКОВО-МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ПП

04119м. Київ, вул. Якіра, 14
Фактична адреса:04119, м. Київ, вул. Якіра, 14
Телефон основний:(044) 2288579
info@vacant.com.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Дуброва Наталія Миколаївна — директор
Рік заснування:1998
Кількість працівників:4

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:30188332

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00
Субота: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Дієтичні добавки

Рекламна інформація

НМЦ ”Афродіта ” вже відзначила перше 10-тиріччя свого утворення, він був створений 2 грудня 1998 року в м. Києві.

Свою діяльність центр «Афродіта», створений доктором медичних наук Любов’ю Володимирівною Тишко, займався медичною практикою, значне місце в якій займало лікування жіночого безпліддя з використанням нетрадиційних методів, і досяг в цьому досить серйозних результатів. Так в результаті проведеного лікування під керівництвом доктора Тишко народилося 669 малюків. Причому за допомогою в центр зверталися не тільки жінки - мешканки Україні, а й громадяни близького і далекого зарубіжжя, таких країн як Росія, Білорусія, Литва, Швейцарія, Польща, Ізраїль та інших.

Значне місце в роботі медичного центру займала комп’ютерна діагностика всього людського організму та окремих його систем. За результатами даної діагностики і проводилося при необхідності лікування.

Одним з напрямків роботи НМЦ «Афродіта» було інформаційне обслуговування в області Цифрологія. Багато фірм користувалися інформацією, отриманою за допомогою Цифрологія для гармонізації свого колективу, вибору нових напрямків діяльності та ін

Діяльність

Основним напрямком НМЦ «Афродіта» є розробка та виробництво нових видів дієтичних добавок. В основі створення і виробництва дієтичних добавок лежать 18 авторських розробок доктора медичних наук - Любов Володимирівни Тишко. Сировина (овочі, фрукти і лікарські трави) переробляються на унікальному обладнанні, яке дозволяє отримувати порошки з високим ступенем дисперсності, що в свою чергу забезпечує максимально високу засвоюваність пропонованих харчових добавок. А повне збереження в процесі переробки структури клітини свіжих рослин забезпечує високий біоенергетичний потенціал одержуваного сировини.

У 2001 році НМЦ «Афродіта» був розпочато виробництво дієтичної добавки до їжі - «Імпульс» - комплексу рослинних речовин, які максимально зберігаються в процесі переробки, засоби для лікування безпліддя, а насамперед оздоровчого засобу, який виводить холестерин, зменшує вагу, оновлює функції щитовидної залози, усуває фіброматозні зміни при мастопатії, нормалізує менструальний цикл і ще цілий ряд лікувально-оздоровчих і профілактичних функцій, підтверджених клінічно.

В даний час НМЦ «Афродіта» під егідою Vacant? займається виробництвом дієтичної добавки «Крістальнік», здатної не тільки зупинити розвиток алкогольної залежності, а й одночасно очистити організм від осіли в ньому отруйних речовин. Співробітники медичного центру довго працювали над пошуком рішення алкоголізму за допомогою рослинних засобів, вивчалися властивості різних лікарських рослин, і було докладено чимало зусиль для створення препарату, який може бути максимум ефективним і одночасно безпечним. І такий препарат був знайдений, назвали його «Крістальнік». Основу даного препарату становить алкалоїд протовератрин рослинного походження, а ретельно підібрані і збалансовані компоненти доповнюють і підсилюють дію один одного. Підтвердженням ефективності цієї композиції є проведені дослідження: за допомогою «Крістальніка» позбавляються від алкогольної залежності більше 93% хворих, подібного ефекту не дає жоден з існуючих препаратів рослинного походження. І на сьогоднішній день основним завданням НМЦ «Афродіта» високоякісної дієтичної добавки до їжі «Крістальнік» як ефективного засобу боротьби з алкоголізмом.

Вся продукція, вироблена НМЦ «Афродіта» є натуральною і виробляється із спеціально відібраного рослинної сировини, зібраного в екологічно сприятливих районах. Всі дієтичні добавки успішно пройшли клінічну апробацію в Інституті екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведя, зареєстровані МОЗ України та дозволені до застосування.

В даний час є ще один новий напрям роботи НМЦ «Афродіта» - медичний супровід продукції інших виробників, проведення інформаційно-консультативних послуг з підготовки оформлення документів для реєстрації.

Службова інформація

Профіль редагував:Зуєв Даніїл Ігорович
Електронна пошта:daniil-zuyev@rambler.ru
Дата перевірки:13.08.2015

04119, м. Київ, вул. Якіра, 14
Фактична адреса:04119, м. Київ, вул. Якіра, 14
Телефон основний:(044) 2288579
info@vacant.com.ua
Сайт:www.vacant.com.ua

Адреса на карті

Координати: 50.4657480,30.4690510

Відгуки про компанію