УКРШПОН, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ

Юридична адреса
01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 5
Телефони

Продукція, послуги

- Шпон;
- Пиломатеріали;
- Переробка сировини.

Інформація про компанію

”Укршпон” — українська компанія, яка займається виробництвом шпону.

”Укршпон” веде свою діяльність в сфері реалізації натурального шпону високої якості і пиломатеріалів різних порід. Підприємство багато років намагається підтримувати одне з провідних місць на українському ринку і змогло зарекомендувати себе як надійний партнер, завоювавши хорошу і професійну репутацію.

Продукція пропонована підприємством користується високим попитом, тому що ”Укршпон” пропонує широкий асортимент якісних пиломатеріалів, як цінних порід, так і менш цінних видів деревини.

Натуральний шпон різних порід дерева має особливий зовнішній вигляд і відрізняється структурою і різними колірними відтінками.

Співпраця з великими логістичними підприємствами України дає можливість компанії ”Укршпон” самостійно швидко і вчасно відправити замовлення в будь-який регіон країни.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ30530211
Керівник
Пазтор Франтішек — Генеральний директор
Бухгалтер
Бородіна Олена Вікторівна
Рік заснування
1999
Кількість працівників273 чол.
Дата реєстрації10.09.1999
Дата оновлення05.03.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРШПОН, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ» присвоєно код 30530211.

Керівником підприємства «УКРШПОН, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ» є Пазтор Франтішек, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРШПОН, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ» — м. Київ, вул. Деревообробна, 5.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРШПОН, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ» офіційний сайт: http://ukrshpon.com/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 5
Телефони
E-mail
 ,
Відгуки про компанію «УКРШПОН, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах