УКРРЕМСЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, просп. Миру, 36, к. 14
Телефони
Керівник
Савенко Валентин Михайлович
Код ЄДРПОУ30565307
Дата реєстрації08.10.1999
Дата оновлення20.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРРЕМСЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРРЕМСЕРВІС, ПП» присвоєно код 30565307.

Керівником підприємства «УКРРЕМСЕРВІС, ПП» є Савенко Валентин Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРРЕМСЕРВІС, ПП» — м. Миколаїв, просп. Миру, 36, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРРЕМСЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах