НІКОБ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
57453, Миколаївська обл., Березанський р-н, с. Коблеве, просп. Курортний, 43
Телефони
Керівник
Нестеренко Валерій Франкотійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30565422
Дата реєстрації08.10.1999
Дата оновлення18.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НІКОБ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІКОБ, ТОВ» присвоєно код 30565422.

Керівником підприємства «НІКОБ, ТОВ» є Нестеренко Валерій Франкотійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІКОБ, ТОВ» — Миколаївська обл., Березанський р-н, с. Коблеве, просп. Курортний, 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІКОБ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах