ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54030, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 2/4, к. 9
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гуменний Дмитро Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30565637
Дата реєстрації26.10.1999
Дата оновлення14.02.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ, ТОВ» присвоєно код 30565637.

Керівником підприємства «ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ, ТОВ» є Гуменний Дмитро Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Адміральська, 2/4, к. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах