ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №141 М. МИКОЛАЄВА

Контакти

Юридична адреса
54025, м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 85а
Керівник
Шатня Наталія Олексіївна
Код ЄДРПОУ30565726
Дата реєстрації24.01.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №141 М. МИКОЛАЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №141 М. МИКОЛАЄВА» присвоєно код 30565726.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №141 М. МИКОЛАЄВА» є Шатня Наталія Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №141 М. МИКОЛАЄВА» — м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 85а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №141 М. МИКОЛАЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах