ПШЕНИЧНИЙ КОЛОС, ПП

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Шевченка, 134
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Малушка Іван Петрович
Кількість співробітників12 чел.
Код ЄДРПОУ30566117
Дата реєстрації21.08.1999
Дата оновлення08.06.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПШЕНИЧНИЙ КОЛОС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПШЕНИЧНИЙ КОЛОС, ПП» присвоєно код 30566117.

Керівником підприємства «ПШЕНИЧНИЙ КОЛОС, ПП» є Малушка Іван Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПШЕНИЧНИЙ КОЛОС, ПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Шевченка, 134.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПШЕНИЧНИЙ КОЛОС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах