УКБ ДЮСШ АТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, просп. 50 років Жовтня, 33а
Телефони
Керівник
Заїченко Вікторія Володимирівна
Код ЄДРПОУ30566159
Дата реєстрації28.09.2006
Дата оновлення20.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКБ ДЮСШ АТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКБ ДЮСШ АТ, ТОВ» присвоєно код 30566159.

Керівником підприємства «УКБ ДЮСШ АТ, ТОВ» є Заїченко Вікторія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКБ ДЮСШ АТ, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, просп. 50 років Жовтня, 33а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКБ ДЮСШ АТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах