ОКОВИТА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39601, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Київська, 58, к. 8
Телефони
Керівник
Ситнік Юрій Миколайович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30566211
Дата реєстрації20.09.1999
Дата оновлення03.06.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОКОВИТА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОКОВИТА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 30566211.

Керівником підприємства «ОКОВИТА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Ситнік Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОКОВИТА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Київська, 58, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОКОВИТА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах