СІМ, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
39213, Полтавська обл., Кобеляцький р-н, с. Бережнівка, вул. Слави, 9
Телефони
Керівник
Томенко Руслан Васильович
Код ЄДРПОУ30566363
Дата реєстрації05.02.2015
Дата оновлення06.02.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СІМ, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІМ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 30566363.

Керівником підприємства «СІМ, ФІРМА, ПП» є Томенко Руслан Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІМ, ФІРМА, ПП» — Полтавська обл., Кобеляцький р-н, с. Бережнівка, вул. Слави, 9.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІМ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах