ДОЧП ”ПОЛЮС” АГРОФІРМИ ”УРОЖАЙ”

Контакти

Юридична адреса
39200, Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Червоноармійська, 2а
Бухгалтерія
Керівник
Наумова Світлана Володимирівна
Кількість співробітників14 чел.
Код ЄДРПОУ30566515
Дата реєстрації30.12.1999
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ПОЛЮС” АГРОФІРМИ ”УРОЖАЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ПОЛЮС” АГРОФІРМИ ”УРОЖАЙ”» присвоєно код 30566515.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ПОЛЮС” АГРОФІРМИ ”УРОЖАЙ”» є Наумова Світлана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ПОЛЮС” АГРОФІРМИ ”УРОЖАЙ”» — Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Червоноармійська, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ПОЛЮС” АГРОФІРМИ ”УРОЖАЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах