АВІАКОМ, ДОЧП ВАТ ”АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА”

Контакти

Юридична адреса
61031, м. Харків, вул. Стартова, 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шевелева Лариса Іванівна
Бухгалтер
Нацюк Олег Михайлович
Код ЄДРПОУ30566583
Дата реєстрації17.09.1999
Дата оновлення01.07.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВІАКОМ, ДОЧП ВАТ ”АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВІАКОМ, ДОЧП ВАТ ”АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА”» присвоєно код 30566583.

Керівником підприємства «АВІАКОМ, ДОЧП ВАТ ”АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА”» є Шевелева Лариса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВІАКОМ, ДОЧП ВАТ ”АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА”» — м. Харків, вул. Стартова, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВІАКОМ, ДОЧП ВАТ ”АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах