СЕЛЯНСЬКЕ /ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО ДУДКО ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
15663, Чернігівська обл., Менський р-н, с. Миколаївка, вул. Космонавтів, 20
Телефони
Керівник
Дудко Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ30566761
Дата реєстрації22.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ /ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО ДУДКО ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ /ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО ДУДКО ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА» присвоєно код 30566761.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ /ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО ДУДКО ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА» є Дудко Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ /ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО ДУДКО ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА» — Чернігівська обл., Менський р-н, с. Миколаївка, вул. Космонавтів, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ /ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО ДУДКО ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах