ДОЧП ”ДЕРЕВООБРОБНИК СЛД” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”КІРОВОГРАДБУДМАТЕРІАЛИ”

Контакти

Юридична адреса
25014, м. Кропивницький, вул. Мурманська, 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бавикін Олег Євгенович
Бухгалтер
Бондаревська Ольга Петрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30567016
Дата реєстрації05.11.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ДЕРЕВООБРОБНИК СЛД” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”КІРОВОГРАДБУДМАТЕРІАЛИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ДЕРЕВООБРОБНИК СЛД” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”КІРОВОГРАДБУДМАТЕРІАЛИ”» присвоєно код 30567016.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ДЕРЕВООБРОБНИК СЛД” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”КІРОВОГРАДБУДМАТЕРІАЛИ”» є Бавикін Олег Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ДЕРЕВООБРОБНИК СЛД” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”КІРОВОГРАДБУДМАТЕРІАЛИ”» — м. Кропивницький, вул. Мурманська, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ДЕРЕВООБРОБНИК СЛД” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ ”КІРОВОГРАДБУДМАТЕРІАЛИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах