МАЙСТЕР-КОНТАКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, 27
Телефони
Керівник
Підхомутний Сергій Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30567037
Дата реєстрації21.10.1999
Дата оновлення11.01.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЙСТЕР-КОНТАКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЙСТЕР-КОНТАКТ, ТОВ» присвоєно код 30567037.

Керівником підприємства «МАЙСТЕР-КОНТАКТ, ТОВ» є Підхомутний Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЙСТЕР-КОНТАКТ, ТОВ» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЙСТЕР-КОНТАКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах