СЧАСЛИВА З.А., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
70024, Запорізька обл., Вільнянський р-н, с. Максимівка, вул. Центральна, 81
Телефони
Керівник
Счаслива Зоя Анатоліївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30567744
Дата реєстрації08.09.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЧАСЛИВА З.А., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЧАСЛИВА З.А., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30567744.

Керівником підприємства «СЧАСЛИВА З.А., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Счаслива Зоя Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЧАСЛИВА З.А., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Запорізька обл., Вільнянський р-н, с. Максимівка, вул. Центральна, 81.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЧАСЛИВА З.А., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах