ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВА ХВИЛЯ-Л"

Контакти

Юридична адреса
23306, Вінницька обл., Тиврівський р-н, с. Колюхів
Керівник
Ліцинський Віктор Володимирович
Код ЄДРПОУ30567786
Дата реєстрації21.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НОВА ХВИЛЯ-Л”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВА ХВИЛЯ-Л"» присвоєно код 30567786.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВА ХВИЛЯ-Л"» є Ліцинський Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВА ХВИЛЯ-Л"» — Вінницька обл., Тиврівський р-н, с. Колюхів.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НОВА ХВИЛЯ-Л”»
Поділіться інформацією в соцмережах