ВОМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
67042, Одеська обл., Миколаївський р-н, с. Амбарів, вул. Шевченка, 50
Керівник
Волощук Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ30568685
Дата реєстрації22.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30568685.

Керівником підприємства «ВОМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Волощук Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Одеська обл., Миколаївський р-н, с. Амбарів, вул. Шевченка, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОМ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах