АТТІКА ПЛЮС, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Новоселецька, 1/5
Телефони
Керівник
Коновал Віталій Васильович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30568706
Дата реєстрації12.10.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АТТІКА ПЛЮС, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АТТІКА ПЛЮС, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30568706.

Керівником підприємства «АТТІКА ПЛЮС, ФІРМА, ТОВ» є Коновал Віталій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АТТІКА ПЛЮС, ФІРМА, ТОВ» — Полтавська обл., м. Лубни, вул. Новоселецька, 1/5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АТТІКА ПЛЮС, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах