УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ, ДОЧП ВАТ ”УКРВОДБУД”

Контакти

Юридична адреса
74800, Херсонська обл., м. Каховка, промбаза
Керівник
Мандзін Ігор Петрович
Код ЄДРПОУ30568837
Дата реєстрації29.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ, ДОЧП ВАТ ”УКРВОДБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ, ДОЧП ВАТ ”УКРВОДБУД”» присвоєно код 30568837.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ, ДОЧП ВАТ ”УКРВОДБУД”» є Мандзін Ігор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ, ДОЧП ВАТ ”УКРВОДБУД”» — Херсонська обл., м. Каховка, промбаза.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ, ДОЧП ВАТ ”УКРВОДБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах