ПІДПРИЄМСТВО ”ДЖЕРЕЛА” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН.ГРОМ.ОРГАН.ЗАП.РАЙОННОГО ТОВ-ВА ІНВАЛІДІВ ”ТУРБОТА”

Контакти

Юридична адреса
70441, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Біленьке, вул. Вишнева, 12
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Буробін Євген Дмитрович
Бухгалтер
Семенікова Валентина Євгенівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30568973
Дата реєстрації29.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”ДЖЕРЕЛА” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН.ГРОМ.ОРГАН.ЗАП.РАЙОННОГО ТОВ-ВА ІНВАЛІДІВ ”ТУРБОТА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”ДЖЕРЕЛА” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН.ГРОМ.ОРГАН.ЗАП.РАЙОННОГО ТОВ-ВА ІНВАЛІДІВ ”ТУРБОТА”» присвоєно код 30568973.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ДЖЕРЕЛА” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН.ГРОМ.ОРГАН.ЗАП.РАЙОННОГО ТОВ-ВА ІНВАЛІДІВ ”ТУРБОТА”» є Буробін Євген Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ДЖЕРЕЛА” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН.ГРОМ.ОРГАН.ЗАП.РАЙОННОГО ТОВ-ВА ІНВАЛІДІВ ”ТУРБОТА”» — Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Біленьке, вул. Вишнева, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”ДЖЕРЕЛА” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН.ГРОМ.ОРГАН.ЗАП.РАЙОННОГО ТОВ-ВА ІНВАЛІДІВ ”ТУРБОТА”»
Поділіться інформацією в соцмережах