РИБГОСППОСТАЧ, ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
70443, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Лисогірка, вул. Набережна, 10
Керівник
Постовой Сергій Вікторович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30568994
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РИБГОСППОСТАЧ, ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РИБГОСППОСТАЧ, ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» присвоєно код 30568994.

Керівником підприємства «РИБГОСППОСТАЧ, ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» є Постовой Сергій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РИБГОСППОСТАЧ, ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» — Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Лисогірка, вул. Набережна, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РИБГОСППОСТАЧ, ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах