ПЛАСТ, ПО ВИКОНАННЮ СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ В ОБЛАСТІ ГЕОЛОГІЇ ТА БУДІВНИЦТВА, ПП

Контакти

Юридична адреса
94503, Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Челюскінців, 49а, к. 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Воробйов Сергій Миколайович
Бухгалтер
Гапоненко Елена Николаевна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30569123
Дата реєстрації25.10.1999
Дата оновлення20.01.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЛАСТ, ПО ВИКОНАННЮ СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ В ОБЛАСТІ ГЕОЛОГІЇ ТА БУДІВНИЦТВА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЛАСТ, ПО ВИКОНАННЮ СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ В ОБЛАСТІ ГЕОЛОГІЇ ТА БУДІВНИЦТВА, ПП» присвоєно код 30569123.

Керівником підприємства «ПЛАСТ, ПО ВИКОНАННЮ СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ В ОБЛАСТІ ГЕОЛОГІЇ ТА БУДІВНИЦТВА, ПП» є Воробйов Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЛАСТ, ПО ВИКОНАННЮ СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ В ОБЛАСТІ ГЕОЛОГІЇ ТА БУДІВНИЦТВА, ПП» — Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Челюскінців, 49а, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЛАСТ, ПО ВИКОНАННЮ СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ В ОБЛАСТІ ГЕОЛОГІЇ ТА БУДІВНИЦТВА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах