ДОНБЫТХИМСЕРВИС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83084, м. Донецьк, вул. Бірюзова, 42, к. 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бобров Григорій Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30569432
Дата реєстрації06.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНБЫТХИМСЕРВИС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНБЫТХИМСЕРВИС, ТОВ» присвоєно код 30569432.

Керівником підприємства «ДОНБЫТХИМСЕРВИС, ТОВ» є Бобров Григорій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНБЫТХИМСЕРВИС, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Бірюзова, 42, к. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНБЫТХИМСЕРВИС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах