ДОЧП ”АГРОНАФТА” ЗАТ ”ЖОВКІВСЬКИЙ АГРОТЕХСЕРВІС”

Контакти

Юридична адреса
80362, Львівська обл., Жовківський р-н, смт. Куликів, вул. Шевченка, 65
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лень Ярослава Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30569689
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”АГРОНАФТА” ЗАТ ”ЖОВКІВСЬКИЙ АГРОТЕХСЕРВІС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”АГРОНАФТА” ЗАТ ”ЖОВКІВСЬКИЙ АГРОТЕХСЕРВІС”» присвоєно код 30569689.

Керівником підприємства «ДОЧП ”АГРОНАФТА” ЗАТ ”ЖОВКІВСЬКИЙ АГРОТЕХСЕРВІС”» є Лень Ярослава Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”АГРОНАФТА” ЗАТ ”ЖОВКІВСЬКИЙ АГРОТЕХСЕРВІС”» — Львівська обл., Жовківський р-н, смт. Куликів, вул. Шевченка, 65.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”АГРОНАФТА” ЗАТ ”ЖОВКІВСЬКИЙ АГРОТЕХСЕРВІС”»
Поділіться інформацією в соцмережах