ДОБРОСИНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
80300, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Жовква, вул. Хмельницького, 35
Телефони
Керівник
Стацький Сергій Петрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30569694
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОБРОСИНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОБРОСИНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» присвоєно код 30569694.

Керівником підприємства «ДОБРОСИНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» є Стацький Сергій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОБРОСИНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ» — Львівська обл., Жовківський р-н, м. Жовква, вул. Хмельницького, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОБРОСИНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ ЗАВОД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах