ДОЧП ”ШИРЯЇВСЬКИЙ СІЛЬГОСППОСТАЧ” ЗАТ ”СІЛЬГОСППОСТАЧ”

Контакти

Юридична адреса
66800, Одеська обл., Ширяївський р-н, смт. Ширяєве, вул. Калініна, 58
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гроховецький Євгеній Анатолійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30569830
Дата реєстрації21.09.1999
Дата оновлення17.05.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ШИРЯЇВСЬКИЙ СІЛЬГОСППОСТАЧ” ЗАТ ”СІЛЬГОСППОСТАЧ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ШИРЯЇВСЬКИЙ СІЛЬГОСППОСТАЧ” ЗАТ ”СІЛЬГОСППОСТАЧ”» присвоєно код 30569830.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ШИРЯЇВСЬКИЙ СІЛЬГОСППОСТАЧ” ЗАТ ”СІЛЬГОСППОСТАЧ”» є Гроховецький Євгеній Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ШИРЯЇВСЬКИЙ СІЛЬГОСППОСТАЧ” ЗАТ ”СІЛЬГОСППОСТАЧ”» — Одеська обл., Ширяївський р-н, смт. Ширяєве, вул. Калініна, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ШИРЯЇВСЬКИЙ СІЛЬГОСППОСТАЧ” ЗАТ ”СІЛЬГОСППОСТАЧ”»
Поділіться інформацією в соцмережах