ХЛІБОРОБ, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
34250, Рівненська обл., Рокитнівський р-н, с. Сновидовичі
Телефони
Керівник
Борисовець Володимир Павлович
Бухгалтер
Ражик Ніна Андріївна
Кількість співробітників20 чел.
Код ЄДРПОУ30569961
Дата реєстрації31.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЛІБОРОБ, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЛІБОРОБ, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30569961.

Керівником підприємства «ХЛІБОРОБ, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Борисовець Володимир Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЛІБОРОБ, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Рівненська обл., Рокитнівський р-н, с. Сновидовичі.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЛІБОРОБ, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах