ПІДПРИЄМСТВО ”ЧЕМПІОН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ХЕРСОН”

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Кірова, 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Осадчий Сергій Михайлович
Бухгалтер
Благовірна Наталя Георгіївна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30570385
Дата реєстрації11.10.1999
Дата оновлення23.02.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”ЧЕМПІОН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ХЕРСОН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”ЧЕМПІОН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ХЕРСОН”» присвоєно код 30570385.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ЧЕМПІОН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ХЕРСОН”» є Осадчий Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ЧЕМПІОН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ХЕРСОН”» — м. Херсон, вул. Кірова, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”ЧЕМПІОН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ХЕРСОН”»
Поділіться інформацією в соцмережах