ХЕРСОНАГРОСНАБ, ТОВ (УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ)

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. 21-го Січня, 34
Телефони
Керівник
Буряк Сергій Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30570626
Дата реєстрації13.09.1999
Дата оновлення05.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНАГРОСНАБ, ТОВ (УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНАГРОСНАБ, ТОВ (УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ)» присвоєно код 30570626.

Керівником підприємства «ХЕРСОНАГРОСНАБ, ТОВ (УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ)» є Буряк Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНАГРОСНАБ, ТОВ (УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ)» — м. Херсон, вул. 21-го Січня, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНАГРОСНАБ, ТОВ (УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ)»
Поділіться інформацією в соцмережах