ТРАНСЕКСПЕДИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, шосе Острівське, 32
Телефони
Керівник
Стратилов Володимир Ілліч
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30570846
Дата реєстрації03.11.1999
Дата оновлення14.07.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНСЕКСПЕДИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНСЕКСПЕДИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30570846.

Керівником підприємства «ТРАНСЕКСПЕДИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ПРИВАТНА ФІРМА» є Стратилов Володимир Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНСЕКСПЕДИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Херсон, шосе Острівське, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНСЕКСПЕДИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах